| VibeTrix a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cum sa editez video-uri si sa le pun pe YouTube? Adica,nu ma pricep de nicio culoare,nu stiu. Gen Tequila, Doza de Haș (imi place cum le editeaza) ..Am program, dar nu stiu sa-l folosesc.

8 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Ştiu eu, dă skype şi dă-mi partajare, sau dă nr de tel şi laughing Cam atât.
Sper că ţi-am fost de ajutor, fundă? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de video-uri? smug

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Ca ale Tequilei, daca o stii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Normal ca o stiu..pff

serios?
ok. sa-mi dai link cand o sa pui smug

| VibeTrix explică (pentru anonim_4396):

Ok laughing)

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Sunt sute de turoriale pe youtube despre cum sa editezi un videoclip. Trebuie doar sa le iei pe rand si sa ai rabdare.

| VibeTrix explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Trebuie sa-mi explice cineva, ca daca ma uit nu inteleg nimic.