| Vectra1 a întrebat:

Hey,TPU! Ce windows imi recomandati pt 4gb ram procesor dual de 1.9 1.9 ghz si placa video cam slabuta (Intel R hd graphics).un windows pe care sa mearga bine jocurile.Am windows 7 ultimate 64 bit si jocurile merg cam greu.As vrea un windows pe care sa nu mearga scadat jocurile.Dau FUNDA! MULTUMESC

3 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Un windows 8

| MskDesign a răspuns (pentru BlitzLikeXd):

laughing
Nu o sa mearga mai bine daca isi pune win 8.Problema este procesorul si placa video.

| Jipa95 a răspuns:

Ce ai tu acolo este strict pentru browsing / activitati multimedia. Pentru jocuri configuratia asta e petarda.