| LoraL a întrebat:

Hey TPU!:*Cum pot pune o melodie pe un material PowerPoint care sa mearga incontinuu pe toate slideurile? Multu:*aa.scuzati categoriahappy

1 răspuns:
| silviu08 a răspuns:

Buna!Deci deschizi PP-ul te duci la Insert -> Movies and sounds (si alegi acolo de unde vrei fisierul).Dupa aceea vei fi intrebat cand doresti sa porneasca (selectezi una din cele 2 variante), iar apoi iti apare in partea drepta o casuta unde vezi melodia.Dai click dreapta si te duci la Effect Options de unde ii faci ce setari vrei.ATENTIE!Pentru ca sunetul sa mearga fara intrerupere trebuie sa setezi acolo la Effect -> Stop playing after (si pui nr total de slideuri).Bafta!