| LavsKitty a întrebat:

URGENT! Buna TPU, la Microsoft PowerPoint 2003 cum pot pune o melodie la toate slideurile? Am selectat o melodie dar se aude doar la primul slide. Dau funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Sau o alta varianta : http://s7.postimage.org/djpdrussr/fdgsfdsg.png

| LavsKitty explică (pentru CristianCRS):

In sfarsit, multumesc din suflet :*

| CristianCRS a răspuns (pentru LavsKitty):

Cu placere!happy

4 răspunsuri:
| anonimgirl98 a răspuns:

Bună! Păi dai la Insert, click pe Sound from file. dai melodia dorită, dublu click pe sunetul acela care îţi apare pe ecran, şi sus o să îţi apară Play Sound şi selectezi Play across slidesbig grin. Dacă ai ceva nelămuriri şi nu găseşti, îmi spuihappy

| LavsKitty explică (pentru anonimgirl98):

Nu imi apare Play across slides straight face