| Anonim58042 a întrebat:

Daca o sa imi pun anul nasterii 2008 pe Facebook o sa mi se inchida contul sau e update si imi pot pune anul peste 2002 in sus? Pentru ca am mai incercat asta mai demult si mi-au inchis contul.

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 13 ani, anul asta faci 13 deci anul asta poti sa-ti pui anul, dar DUPA ce ai implinit 13,
si eu mi-am pus anul trecut cand aveam 13, anul meu (2007) si m-a lasat!

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Salut când scrii data nașteri pe Facebook acesta poate trimite o notificare la câțiva din prietenii tai și să întrebe dacă este data ta de naștere.