| DeGea1 a întrebat:

HEY TPU
de ce la windows 7 ultimate imi da eroarea asta :
"A problem caused the program to stop working correctly
Windows will close the program and notify you if a solution available"
Ajutati-ma va rog
Daru funda

4 răspunsuri:
| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Această eroare apare de obicei când e o problemă cu programul (LA UN FILM DESCHIS NU POȚI SCHIMBA NUMELE DECÂT DUPĂ ÎNCHIDERE.)
Nu cred că pot să-ți spun mai mult, dar poți să îmi spui ce porgram este.
S-ar putea ca să fie un program în format jpg și după numele icoanei să scrie.exe, de exemplu sau la un film.mov, mp4 etc. poate să fie după. un alt format.

| YakuzaM a răspuns:

La ce program sau joc iti da aceasta eroare?

| RAY a răspuns:

Windowsul a inchis acel program si te notifica ca numai este valabil

| DeGea1 explică (pentru YakuzaM):

Este GTA IV