| givelink a întrebat:

de ce nu am wireless si bluetooth pe windows 7. Am resetat si windows-ul si tot degeaba. Ce pot face sa am wireless si bluetooth?

5 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

De drivere tu nu ai auzit?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai specificat obiectul pe care ai Windows 7. PC-urile, de exemplu, nu au din fabricatie nici una nici alta. Pentru asta trebuie sa cumperi dispozitivele respective. Laptopul are doar receptor Wireless.

| samsungPL a răspuns:

Descarcă drivere ce apar ti la win 7 si ce firma ii.

| SlendyOfLegend a răspuns:

Salut trebuie sa instalezi driverului de internet îți recomand 3DPNET. Bafta

| SlendyOfLegend a răspuns:

Trebuie să instalezi driverele de pe alt device cu net îți recomand 3DPNET