| Gimihumulukuakua a întrebat:

Am o problema la laptop.Nu-mi porneste wireless-ul din buton, imi porneste doar bluetooth-ul. Mentionez ca am un Laptop Hp 620! Wireless-ul a functionat perfect pana azi dimineata in jurul orei 11.Am dezinstalat-instalat driverul si degeaba, am reinstalat chiar si windows-ul.Pe net nu am gasit nici o rezolvare. FUUUUUUUUUUNDAAAA!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Posibil sa fii crapat placa de retea! Se mai intampla! Daca zici ca ai instalat totul ca la carte, altceva nu are ce sa fie!

| gelu1970 a răspuns:

Daca folosesti w7 incearca pasii din tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=5d21GDzIdtc

| budala20022000 a răspuns:

Pai daca nu-ti mai merge wireless-ul, atunci cum ai ajuns pe acest site?