| anonim_4396 a întrebat:

La samp cand vreau sa ma joc un server rpg romanesc nu merge, intru in el si imi apare acolo sus,, server didn't responding", iar celelalte servere stunt, freeroam etc imi merg toate. Funda cine ma ajuta!

6 răspunsuri:
| kr37zu a răspuns:

Cel mai probabil serverul este inchis. Incearca sa golesti memoria cache poate o sa mearga.

| Marius_Militaru_1999 a răspuns:

Www.ultragame.ro - Comunitate recent deschisa, se cauta helperi/leaderi!
SERVER SA:MP RPG ( GameMode Unic - 16 factiuni /-\ / Mafii ( Turfuri ca pe b-zone si bgd ), inregistreazate pe forum! La 100 de membrii inregistrati pornim serverul, va multumesc!

| Eternal a răspuns:

Ro-mixers samp 0.3z siguri va merge 93.119.26.6:7777

| Khrystyan20114 a răspuns:

HostName: Cruciatii[RPG]Incepatorii level 3 + 100.000$.
Address: 46.108.61.16:7777
Players: 0 / 50
Ping: 400
Mode: CR:RP v2.1 - RPG
Map: • LS and LV •

| Wolfansteyn a răspuns (pentru kr37zu):

Te pot ajuta dar.
1 An primul rand pe ce vrei sa al rulezi pe windows sau linux?

2 Atentie! la complectarea (server.cfg)=configurare

Daca nu te descurci ti-l fac eu prin teamviewer.
Si eu am fost ancepator si anca ma consider ancepator dar ma descurc cat de cat.

| vreaumult a răspuns:

big grin tongue Pe twilight-RPG distractia continuua big grin tongue
uitati-va cum a descurs eventul deagle
am fost aproximativ 30 de playeri acolo!