| diannna38 a întrebat:

mi-am instalat windows-ul acum 3 zile si nu mai gasesc driverul de la placa video. Intrebarea este daca ma duc cu placa video la magazinul de piese pentru pc-uri de unde am luat-o imi poate da cd-ul cu driverul de la placa video si daca da cat m-ar costa acel cd cu driverul placii pe el

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai Internet Diana, foloseste-l! Driverele le gasesti la producator!

| CinevaNou a răspuns:

Daca stii modelul placii video poti descarca driverul de pe net, gratis, lucru care este si recomandat. Cine stie ce versiune antica aveai pe cd.