| Vectra1 a întrebat:

Mi-ar merge gta v pe low pe acest pc? PROCESOR INTEL QUAD CORE Q 6600 4x2. 66Ghz
ram 4 Gb ddr2
are 2 placi video 2 gb fiecare
Intel hd 4000 2Gb integrtata in procesor
Nvidia gt 2Gb HDMI
hdd 250 Gb sata 7200rpm

5 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Ramul e cam slab. Ce placa video e aia de la Nvidia? Ce model? Procesorul pare in regula.

| BenWilde a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Vezi cu siteul asta daca iti merge.

| Jipa95 a răspuns:

N-are sa mearga prea stralucit datorita placii video foarte slabe. Nici o placa video din seria gt nu ruleaza gta v foarte bine.

| Sn4k3 a răspuns:

Foarte sarcadat.

| Vic_Fabolous_1987 a răspuns:

Pana la urma iti merge GTA V pe el? pentru ca vreau si eu sa mi cumpar un PC la fel ca al tau, mersi happy