| mindyabusiness a întrebat:

nu stiti o metoda in care as putea sa fac ceva ca un prieten sa nu ma vada cand sunt online pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chat, sub numele prietenilor online, jos de tot (pe pc) sau sus de tot (pe telefon) e o roată, semnul setărilor. Acolo alegi dezacticarea chat-ului, apoi dintre cele trei opțiuni alegi dezactivare pentru următoarele persoane:... Acolo scrii numele respectivei persoane.

1 răspuns:
| Andrei2991 a răspuns:

Mi se pare ca poti sa faci asta... Apasa pe conversatia cu acel prieten. Apasa apoi pe acea roata micuta, adica setarile pentru conversatie. Si dai pe Apari offline pentru X in chat.