| anonimoso a întrebat:

stiti niste jocuri online pe care as putea sa le joc cu un prieten? sa nu fie de downloadat...dar online

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sunt o gramada de jocuri bune, pe care nu trebuie sa le descarcati:
- Ballistic;
- Freefall Tournament;
- UberStrike;
- Red Crucible 2;
- Contract Wars;
- Drakensang.
Funda?

| Zenicide a răspuns:

Http://tankionline.com/en/ este un joc cu tancuri simplu, destul de bun :)

| Dragonfall a răspuns:

Jocuri sa nu le downlodezi bune nu prea sunt - singurele care merg fara iei nimic de pe net sunt browser games si sincer sa fiu marea majoritate sunt niste porcarii - singurul mai decent care imi trece prin cap este Drakensang.