| AjutaPeTPU a întrebat:

Stie cineva vreun site de produse online ( telefoane mobile ) care ofera produse in schimbul publicitatii? Specific ca am 31.000 de urmaritori pe Facebook, pagina de 100.000 de aprecieri,si alte conturi pe alte retele cu multi urmaritori. Daca stiti spuneti-mi va rog magazinul si metoda cum as putea sa ii contactez. Multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
| helpfriends a răspuns:

Salut,
Din pacate nu sunt magazine care ofera produse in schimbul publicitatii.

| Nicoară_Ciprian_1994 a răspuns:

Buna idea, felicitari. Dece nu te angajezi la un club, si aduni acolo admiratori tai? Si primesti comision?