| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou smartphone si sunt indecisa ce model si ce marca sa achizitionez. Pareri?

4 răspunsuri:
| Gheorghe_Ionut_1975 a răspuns:

Poti sa iti iei un Samsung Galaxy A5 2017.Depinde de buget...

| randomgui a răspuns:

Huawei P9 lite 2017: 3GB RAM si in octa core de 1. 7GHz 2.1 in turbo https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/ + Android 7.0. Camera spate 13 si fata 8

| lilith16 a răspuns:

In lumea asta sunt varietate largă de smartphone-uri, eu îţi recomand :un Samsung j5 2017 cu deblocare amprenta si o memorie excelentă, un HTC de care mă folosesc acum si e o achiziţie minunată cu un spaţiu foarte mare si ai si ce tine in mâna (ma refer la mărime care este mai mare ca un j7 ) vorbind mai clar de un HTC desire 828 deşi nu pare, e mare crede-ma sau un j7 care are caracteristici foarte bune memoria fiind de 16 GB
Sper ca te-am ajutat happy

| Viitorulapropiat a răspuns:

Ce buget ai? Daca ai pana in 1.100 lei iti lua un j7 2016 ( recomand), Huawei p9, sau de ce nu un Samsung s8 daca ai un buget mai mare.