| anonim_4396 a întrebat:

La ce facultati va inscrieti? Vreau sa imi mai fac pareri. sunt indecisa

Răspuns Câştigător
| ionescuandrada2000 a răspuns:

Eu as vrea sa fac facultatea de medicina Carol Davilla din Bucuresti.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Eu am decis sa ma duc la FR happy

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti dam noi pareri.Du-te la facultatea din domeniul care sa te atraga, nu sa te trezesti dimineata si sa spui"-Oooo nuuu! Iar trebuie sa merg la servici!"

| Iky a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Sunt nehotarata si poate asa, din ce mai aud, imi fac o parere.

| ionescuandrada2000 a răspuns (pentru Iky):

Eu as vrea sa fac facultatea de medicina Carol Davilla din Bucuresti.

| soryn1994 a răspuns:

De ce cauti pareri? du-te la o facultate intr-un domeniu care te atrage si care crezi ca te poate ajuta pe plan profesional.