| Ale28Sasha a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg... acum am un j5 2016 si nu prea imi mai place. Vreau un telefon rezistent la apa praf >IP68< ecran maricel nu foarte mare adica exagerat de mare si Android 6.0.1 sau 7.0... Preferabil SAMSUNG.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| qcristi a răspuns:

S7 Edge si S8/S8+. S7 nu recomand
Cel putin eu am S7 Edge si sunt foarte multumit de el. Nu am de gand sa il schimb prea curand si cand vreau sa investesc pentru telefon, atunci o sa fie S8.
S7 Edge il poti gasi si pe OLX in stare impecabila la preturi foarte bune si poti comanda cu livrare cu verificare si il poti aprinde pentru teste.

1 răspuns:
| Otto19 a răspuns:

Samsung galaxy s6