| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva cum sa fac un Downgrade de Android la Samsung S6 edge? Eu am Android 7 si nu mi place, vreau sa instalez un Android 6.0.1.

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Foarte simplu. Descarci de pe Sammobile rom-ul oficial marshmalow si l flashuiesti pe telefon cu softul dedicat Samsung si anume Odin.

| HarnicPetru a răspuns:

Du-te la service de telefoane sau de unde ti-ai luat telefonul si pentru vreo 20 de lei ti-l fac ei pe loc.