| anonim_4396 a întrebat:

HEYY TPU am si eu o problema cu facebookul :\ atunci cand doresc sa intru eu imi scriu id-ul si parola si dupa ce dau enter pur si simplu imi apare pe tot ecranul alb si nu pot face nimic, si daca doresc sa intru pe alt cont nu merge, trebuie sa ies din mozila si dupa sa intru din nou ca sa intru in contul altcuiva.
Sincer pentru mine este o mare problema :\ pentru ca acolo am foarte multe poze si nu stiu daca le pot recupera vre'o data :\
AJUTAT-MA si dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| elissa123 a răspuns:

NU cred ca poti sa intri, dar daca intri pe oricare alt cont poti sa-ti descarci pozele si sa le trimiti pe telefon!

| Angela_Necula_1974 a răspuns:

Incearca de pe google poate mozzila este mai vechi si trebuie actualizat.

| cosminandei11A a răspuns:

Dami facebookul poate te pot ajuta, sau poate tia spart cineva contul de facebook?

| Balanica12 a răspuns (pentru elissa123):

Nu merge nu ma gasesc :\

| Balanica12 a răspuns (pentru cosminandei11A):

Nu pot de loc sa intru si atunci cand ma caut nu ma gasesc
:\