| sergiu161171 a întrebat:

Heyy TPU! Vreau sa îmi cumpăr un laptop. O sa l folosesc acasa mai mult pentru jocuri dar si pentru alte chesti. Am gasit un model care îmi place http://www.pcgarage.ro/......gb-black/. Bun vreau sa va intreb ce jocuri ar rula acest laptop si la ce detalii. Bun, nu vreau sa ziceti să-mi iau calculator pentru ca nu vreau. Ok astept părerea voastră. Mulțumesc

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Nu sunt un expert in gaming, dar ceea ce iti pot spune 100%, este faptul ca laptop-urile nu sunt pentru gaming.Gaming-ul adevarat se face pe Desktop.