| anonim_4396 a întrebat:

Hi all. Am nevoie de putin ajutor cel mai bun raspuns "funda",
Am o statie radio si as dori sa fac transmisia de semnal prin LNB la un alt LNB cu "farfurie" pentru primire as dori sa stiu daca este posibila asta daca as lega iesirea din statie prin cablu coaxial la un amplificator si apoi la LNB sau fara amplificator ar fi perfect as dori sa stiu daca merge daca cineva a incercat sau ce ar trebui pentru transmisie primire imi trebuie neaparat prin LNB deoarece sunt ieftine si pot acoperii distante mari " nu ma intereseaza licente etc " THX

5 răspunsuri:
| LowAlfa a răspuns:

Nu merge, si foloseste punctuatie ca ma chioresc aici sa citesc ce scrii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LowAlfa):

Imi este mai greu in scris deoarece nu sunt roman...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LowAlfa):

Si merge deoarece am mai facut asta prin LNA dar ma intereseaza cel mai mult LNB deci mergewinking

| LowAlfa a răspuns:

Merge merge, dar cat merge? laughing) asta ii intrebarea principala pana la urma

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LowAlfa):

Pana ma prinde politia rolling on the floor