| Tufeanu_Razvan_1998 a întrebat:

HI All! la Multi ani de Ziua Copilului
Uite care mi-e problema
Am o pereche de casti ( nu stiu ce firma ) Si de vreo ora jumatate se aude o muzica sinistra in ele ceva ca in Stranded Deep dar mult mai sinistru Si nu nu e in capul meu se aude pur si simplu in casti
Si cea mai mare problema este ca eu ma joc noaptea si ma uit pe youtube si cred ca daca aud zgomote sinistre din casti... Nici nu vreausa ma gandesc Help
Nu e pornit absolut nici o melodie si Am verificat sonorul cand dau pe mu-te nu se mai aude cand cresc sonorul la normal iar se aude
Nu e pornit nici un program\Joc Nimica
Help! ca ma i-a cu fiori

10 răspunsuri:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

M-a amuzat putin. Totusi, nu e posibil ca sa se auda sunete din casti fara sa ai ceva deschis.
Du-te in bara de start, da-i click pe iconul de volum si da click pe manage sau cum e scris acolo si acolo o sa vezi ce program scoate sunetele misterioase.

O zi buna,
-Helper69.

Răspuns utilizator avertizat
| DanielMuresan123 a răspuns (pentru Helper69):

Sau s-au stricat castile pur si simplu, sau isi bate careva joc de tine sau charlie raspunde nu doar prin creioane ci si prin sunete misterioase, zau… rolling on the floor

| DanielMuresan123 a răspuns:

Cred ca te ai chinuit mult pana ai scris, ai incercat sa scrii corect dar degeaba laughing)
Poate sunt castile stricate sau ai totusi ceva deschis… sau isi bate joc careva de tine
Sau mai simplu du te la psihiatru rolling on the floor

| Tufeanu_Razvan_1998 explică (pentru DanielMuresan123):

Sa sti ca prima si prima oara la charlie m-am gandit

| Tufeanu_Razvan_1998 explică (pentru DanielMuresan123):

Du-te ma ca in mine tremura si "fecalele" Si tu te spargi de ras

| Tufeanu_Razvan_1998 explică (pentru frumusik2014):

Nu cred ca vrei casti lipite cu banda izolatoare si cu pistolul de lipit Si fara nici o caterinca eu am dat 15 RON deci cer 150 usor negociabil Castile bantuite nu-s ieftine

| Tufeanu_Razvan_1998 explică (pentru Helper69):

Am dat un restart la PC si Am intrebat-o pe Charlie daac e aici ( nu era) Pana la urma si-au revenit

Răspuns utilizator avertizat
| DanielMuresan123 a răspuns (pentru Tufeanu_Razvan_1998):

E femeie charlie? laughing
Aveai ceva program sau intrebi aiurea rolling on the floor)
Logic e… daca nu ti a raspuns charlie e clar ca s-a dus de la tine si d aia nu se mai aude