| anonim_4396 a întrebat:

nu imi merge sonorul de la calculator, adica nu se aude nimica nici muzica nici jocuri nici nimic, si am verificat ca sa nu fie pe mut si nu e, am verificat si in spate la mufe dar si acolo totul e in oridine, ce as putea face?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar iconita din systray cum se vede? (iconita cu difuzorul din dreapta jos de pe desktop) Cand deschizi windows-ul ai sonor? adica acea melodie care porneste la deschiderea calculatorului. Ce windows ai? Ai avut sonor?

| ioanalexandru a răspuns:

Hey!
repune driverele pentru sunet.
nu te impacienta