| anonim_4396 a întrebat:

Hi! La ce este bună aplicația MSXML 4.0 SP3 Parser(KB2758694)? Este ceva important? Am un program de optimizare a PC-ului(AVG PC Tuneup) care îmi spune că această aplicație face ca calculatorul să ruleze greu, consumă multe resurse mai ales la aprinderea PC-ului. Am opțiunea de a-l da pe sleep(a fi inactiv) pentru a face calculatorul mai rapid. Să fac asta?

Răspuns Câştigător
| Axelrunda a răspuns:

MSXML 4.0 este o aplicatie foarte importanta, te rog nu o dezactiva. Functia acestei aplicati/program este sa ruleze website-uri si sa fixeze buguri care apar in PC si in plus iti apara PC-ul de crash