| AlexandervB a întrebat:

HP 250 G2 with Intel Celeron N2820 @2. 13GHz, Family 6, Ext. Family 6, Bay Trail-M, Socket 1170 BGA, 22nm, 2 Core, 2 Threads, Mainboard Hewlett-Packard 2190 40.1A, 4GB RAM. Vreau o lista cu toate procesoarele care se potrivesc in acest laptop. Vreau sa ii fac un upgrade.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu mai baga bani in acel laptop e depasit din toate punctele de vedere. Plus ca nu o sa obti o performata wow daca il inlocuiesti.
Cumpara alt laptop iar daca vrei pentru jocuri iei PC.

| CPAElites a răspuns:

Nu poti schimba procesorul deoarece acesta este lipit direct pe placa de baza!
http://mybroadband.co.za/vb/attachment.php?attachmentid=125889&d=1403015556