| pufarezu a întrebat:

Hristos A Inviat!

Am si eu o mica intrebare : am un sistem nanostation5 5ghz indoor. outdoor dual-polarity 14dbi CPE. La inceput au mers ok, dar dupa un timp au inceput sa gajaie si sa nu se inteleaga sunetul produs de ele ( cateodata nu se mai aude ele fiind date la max).

Tot aceeiasi problema sa spunem am si la un genius 5005, am scos subwooferul sa vad daca se aude la fel si nu se auzea... nu stiu de ce dar cand puneam subwooferul la loc incepea sa gajaie dar numai cand ajungea melodia la bass (gajaiau toate boxele, dar incet nu tare ca la nanostation5 )

Multumesc celor care incearca sa ma ajute sa rezolv aceste 2 probleme.

1 răspuns:
| MariusMw a răspuns:

Daca gajaie se poate sa ai membrana sparta din cauza ca au functionat mult timp la maxim sau daca nu firele care vin la difuzorul dinauntru se poate sa se fii dezlipit cu timpul la mine au fost dezlipite si le-am lipit acum nu mai imi face vreo problema
Astept funda