| ChristIiIiIiiIi a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa o pot rezolva.Am sistem audio genius pc se auzea ff bine dar acum nu se mai aude bass-ul la subwoofer ..Boxele se aud ca inainte dar bass-ul nimic.Sper sa ma poata ajuta cineva.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca conectezi castile(mufa verde de la boxe) la telefon, se aude sau nu bass-ul?

| ChristIiIiIiiIi explică (pentru sltlp):

Se aude doar bassul de la boxe nu de la subw

| ChristIiIiIiiIi explică (pentru sltlp):

Se aude doar bassul de la boxe dar la subw nu.

| sltlp a răspuns (pentru ChristIiIiIiiIi):

Pai bass-ul nu are ceva setari, de intensitate? ia vezi, nu s-a umblat la asa ceva?

| ChristIiIiIiiIi explică (pentru sltlp):

Nu are nimic din setari

| sltlp a răspuns (pentru ChristIiIiIiiIi):

Ce sistem e(model). De defectat sunt sanse mici(de obicei daca se defecta, nu mai mergea nimic).