| Marian_Codrutz_2000 a întrebat:

Htc desire 650 sau Allview p9 energy mini
Sau Lg k10 2017?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu detin telefon HTC si pe viitor imi voi lua tot de la aceasta firma.Acestia au difuzoare de la firma Beats ceea ce reprezinta o calitate superioara si benefica telefoanelor, pozele sunt clare si au filtre multe fara sa ma descarci alte aplicatii speciale pentru poze, designul este unul special si la indemana utilizatorilor si bateria este durabilă si puternica.Aceasta este opinia mea, tu faci alegerea.

5 răspunsuri:
| AlyS074 a răspuns:

Htc desire 650

| Pineapplefun a răspuns:

Allview p9 energy mini

| lucian072 a răspuns:

HTC desire 650 super telefon

| QweRty777 a răspuns:

HTC Desire 650, Allview nu sunt bune de nimic, LG nu am avut niciodata, HTC este firma foarte buna, un HTC desire 300 si ceva m-a tinut 4 ani, timp in care se misca doar putin de tot mai slab ca atunci cand l-am luat, si s-a stricat ca s-a ars ceva in el, dar dupa 4 ani...a tinut destul de mult

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Daca vrei un telefon pe care sa-l folosesti 3-4 zile fara sa-l incarci, iti recomand P9 Energy http://bit.ly/2ynkWY5