| Danut_Dan_2000 a întrebat:

Este bun Allview p6 energy mini?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu îți recomand telefoanele de la Allview pentru că sunt cele mai nasoale telefoane! La fel și tabletele! Toate telefoanele care le-am avut eu și familia mea de la Allview au sfârșit toate la fel: mufă de alimentare stricată, wi-fi nu mai funcționa după 3 luni, mult lag și bug-uri.

| Wordofthat999999 a răspuns:

Buna! Iti dauprovoca un sfat, niciodată sa nu iti iei Allview, sunt cele proaste telefoane si vei regreta pe parcus, mai bine alege alta marca de preferat Samsung, Philips, j5 sau 6 etc, eu de exemplu am Huawei si sunt foarte multumita de el.

| Tarabostes a răspuns:

Daca il iei nou la mai putin de 300 de lei, da. Nu e bun daca platesti peste 350.