| oj a întrebat:

Http://s27.postimg.org/i9krlgl2b/image.jpg

Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac nu-mi arata reclamele AdSense Iar eu ma ocut cu yotube si cant monetizez videoclipurile nu-mi arata reclamele si am impresia ca nu sunt platit

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

"Serverul a refuzat conexiunea" - asta se afiseaza pe ecran in locul imaginii. E posibil sa ai ceva virusi...

In contul tau potivedea cate accesari ai avut pe Yt si cum au fost platite.

Poti instala in browser un plugin /addon pentru eliminarea reclamelor, cum ar fi AddBlock sau alt asemanatoare.