| Flo31 a întrebat:

Cum pot sa imi monetizez videoclipurile pe Youtube daca nu am 18 ani? Pot sa fac un cont adsense daca nu am 18 ani? Acolo cand dai sa iti faci contul scrie ca trebuie sa ceri permisiunea unui parinte, dar dupa ce i-o ceri ce faci ca sa demonstrezi asta? Si cum extragi banii din Youtube (ma refer fizic)?

Răspuns Câştigător
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Îți trebuie sa baginumar de card, dupa banii vin pe card, si ii extrage la banca un parinte sau ii extrage tu, si ci e mai cere acordul părinților pentru ceva?