| Qwertyuop2389 a întrebat:

De ceva vreme, m-am apucat de un cont de Ytb, in care am 28 de abonati laughing, stiu nu sunt multi, insa mi-am facut cont Adsense si este si aprobat, sunt in stare buna la cont, dar lucrul cel mai important este ca nu imi apar reclamele, le-am dat si previzualizeaza unde imi arata ca e bine, dar cand sa dau pe video, ciu ciu, nicio reclama. As dori sa imi spuneti si mie cum as putea sa pun reclamele, eu chiar vreau sa imi monetizez videourile, pentru ca muncesc mult la ele, si nu vreau sa fie asa, degeaba pe YT.In fine, pentru cel mai bun raspuns funda!
Ma scuzati daca am gresit ceva, dar am putin treaba si trebuie sa o rezolv cat mai curand...

Răspuns Câştigător
| Cossta a răspuns:

Probabil ai tu adnotarile dezctivate sau adblock instalat, intreaba-ti abonatii daca vad vreo reclama s-au foloseste alt computer ca sa poti vedea.