| agent007madutzu a întrebat:

Http://www.alibaba.com/......inder.html pot gasi asa ceva in Romania?

4 răspunsuri:
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Sunt sigur ca nu se gaseste asa ceva in Romania, nu am mai vazut baterii de 1, 5V si 40000mA in Romania, dar poti incerca pe eMAG sau in magazine de specialitate. funda?

| sltlp a răspuns:

Nu gasesti in tara asa ceva. Tot de pe un site gen ebay trebuie sa comanzi.

| agent007madutzu explică (pentru LoveIsLove4Ever):

Unde pot gasi niste acumulatori mici ca dimensiuni de 12 si 900wh

| LoveIsLove4Ever a răspuns (pentru agent007madutzu):

Nici asta nu am idee, ti-am zis si la fel sltlp trebuie sa comanzi asa ceva de afara de pe eBAY spre exemplu. dar daca nu te supara intrebarea ce ai fi facut tu cu acea baterie?