| UnNumeScurt a întrebat:

Https://m.emag.ro/......D6T7D7BBM/ > Se merită să îl iau? Funcționează bine? Ca aspect e drăguț, dar vreau păreri despre cum s-ar comporta happy. Și, are loc pentru card? Dau fundăã!

Răspuns Câştigător
| Nevroza a răspuns:

Eu l-am luat de la Flanco si functioneaza bine J3 2017. E faza ca acum e scuump, eu l-am luat cu 750 la reducere. Iti trimit 2 linkuri sa iti faci o idee. Preturile variaza in functie de site:

https://m.emag.ro/......DRWLLKBBM/

https://altex.ro/smartphone-samsung-galaxy-j3-2017-dual-sim-16gb-black

https://www.flanco.ro/......auriu.html

P.S: Recomandat ar fi sa ti-l iei din Altex ca e mai convenabil, asta daca nu vrei sa astepti pana la Black Friday. Asa ca mult succes!

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ai 30 de zile sa il returnezi.

| XYZ02 a răspuns:

Grand Prime in 2018?
Nu merita nici pentru 300Ron...
Mergi pe Xiaomi, poate nu ai auzit de firma asta dar e pe locul 3 mondial(sau era acum un an/doi).
https://www.emag.ro/......0-si-500/c
As merge pe Note 5A, am vazut ca difera intre ele doar bateria si nu cu mult.
Oricum Note 5A e ultimul lansat dinte acele modele.
Dar oricum in niciun caz sa nu mergi pe Grand Prime.

| TheRealFantasy a răspuns:

Se merita sa il iei, un telefon echivalent in raza lui de pret ar fi Nokia 3, dar altceva nu prea mai gasesti decent.
Cunosc doar persoane care l-au avut si nu parea rau deloc, functiona bine, prin persoane ma refer la colegi care rulau zilnic jocuri casual ~5-8 ore/zi.
Are loc pentru card, e mentionat asta si in pagina produsului, pana la 256 GB. Locul pentru card e in slotul pentru SIM 2, deci fie vei folosi 2 cartele SIM fie o cartela SIM si un card microSD.

| Nevroza a răspuns:

Se merita doar daca ai stabilit bugetul asta. Ar fi bine sa mai strangi pana la 600-700 de lei pentru a-ti lua un Samsung Galaxy j5 2016 sau un Samsung Galaxy j3 2017. Sa stii ca sunt bune si te tin ani buni. Pe asta sincer nu garantez. Bafta!

| UnNumeScurt explică (pentru Nevroza):

Unde găsesc J5 2016 între 600-700? Ai un link? Și ce e mai ok, J5-ul din 2016 sau J3-ul din 2017?