| Iulia0110 a întrebat:

Https://www.emag.ro/compare/D3K04MBBM,DVZC1MBBM,DWF1G7BB M,D0GDM2BBM/
Ar fii super helpful daca mi-ar putea recomanda cineva cea mai buna pereche de casti dintre acestea. Chestia cu Sonny e ca mi-am luat niste casti bluetooth(40 de lire de la 70) si am ramas dezamagita de calitatea sonora.

1 răspuns:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Subiectiv vorbind, cred ca oricare dintre primele 3 e o alegere buna, am o pereche asa: https://www.emag.ro/......D4WNLBBBM/ si ma declar multumit, tinand cont ca sunt folosite zilnic ore bune (i le-am dat fratelui meu pentru gaming); eu am tot Sony tip In-Ear modelul asta: https://www.emag.ro/......D9B0LBBBM/ care nu mi-au facut vreodata nicio fita, deja ma obisnuisem sa schimb castile o data la 2-3 luni, astea le am de mai bine de un an fara probleme. Dar daca totusi ar trebui sa aleg, v2 pentru design si pro-urile care le am deja de la modelul lor mai ieftin care-l detin. De ce am evitat Pioneer? Nu m-au tinut mai mult de cateva luni, si au fost mai scumpe decat cele actuale. (Sony)