| LDCCristi a întrebat:

Huawei P8 Lite sau Allview P8 eMagic?

Vreau sa se miste rapid pe Facebook,Youtube, Browser etc. Nu sunt gamer.
Funda

4 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Huawei P8 Lite l-a avut o prietena, a zis ca a fost foarte multumita de el. Depinde de lot, ce telefon nimeresti, crede-ma.

| CM7YRE a răspuns:

P8 lite pentru oricare din astea doua sau orice telefon apropiat de pret. Fluenta in miscarea aplicatiilor, baterie buna, procesor ce duce toate aplicatiile, destula memorie ram si camera.
https://l.profitshare.ro/l/3771908 Recomand eMAG, il poti returna rapid daca nu esti multumit!

| Sn4k3 a răspuns:

Huawei

| AdreAdre a răspuns:

Huawei. Are octa-core. Celalalt are quad-core.