| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa vedem oameni buni! Am un cont YouTube din 2009 pe care l-am asociat de curand cu contul Google pentru ca am fost intr-un fel obligat de Google sa o fac. Insa am primit un avertisment cu privire la incalcarea unor regulii ale comunitatii Youtube si unul cu incalcarea unor drepturi de autor, ceea ce a dus foarte usor la pierderea acesului la unele functii youtube. Avertismente care expira in termen de 6 luni.
INTREBAREA MEA este : Imi pot sterge definitiv acest cont de youtube, iar mai apoi imi pot face altul, tot cu aceeasi adresa de email, tot cu acelasi numar de telefon, pe care sa il asociez cu acelasi cont de google? Si daca da, cum fac asta?
Sau cum sterg acel cont de pe contul de Google? gen sa il "dezasociez"!
Povestiti-mi pe larg, tot ce tine de Youtube ( crearea unui cont, activarea lui, asocierea cu un cont google, etc )

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eliminand contul google se sterge si cel de youtube https://www.youtube.com/watch?v=_dliEg_f-l0