| unu111cool a întrebat:

Ieri am cumparat acest TV Philips 32PFH4100 TV LED, 81 cm, Full HD.Dupa ce l-am montat il aprind sa vad cum se vede si surpriza,unele canale mi se vad aiurea(nu sunt multe) HD-urile se vad ok dar mi se blocheaza cam la toate programele,nu stiu cum sa explic o blocare de cateva secunde si o imagine mai neclara tot cateva secunde, am cautat prin setari sa dau de cap dar nu am gasit. Daca cunoasteti fenomenul va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| TechHelper a răspuns:

Salut, unu111cool

Pentru imagini mai clare trebuie să ai un receiver HD ( Orange TV, Telekom TV HD Interactiv )

O zi bună!
TechHelper

| K0sti a răspuns:

Pai si ce pretentii ai de la cele care nu sunt HD?

| AnKuXor a răspuns:

1)Problema semnal slab
2)Nu sunt in HD si cele SD pe Tv HD se vad divers de TV normale.
Solutia, te multumesti cu canalele ce ai, daca nu uita-te doar pe HD.

| yonutz13snp a răspuns:

Am avut si eu problema asta, nu este conectata mufa cum trebuie.Chiar daca ti se vad cele HD.Sau ar mai putea ca TVul tau sa nu fie "compatibil" cu programere.