| KoJo07 a întrebat:

Ieri am primit o notificare pe Facebook :
"Am observat ca nu te poti conecta" si mi-au trimis o parola temporara formata din cateva cifre cu care imi zicea ca ma pot conecta la cont.
Nu prea am inteles de ce am primit aceasta notificare. Eu nu am incercat sa ma conectez la cont, fiindca eram deja conectat.

4 răspunsuri:
| Mondialu112 a răspuns:

Cineva a incercat sa iti sparga contul... schimba-ti parola cat mai repede

| KoJo07 explică (pentru Mondialu112):

Daca incerca imi aparea ca cineva a incercat sa se conecteze la contul meu de pe alt dispozitiv decat al meu. Dar nu mi-a aparut asa ceva.

| Mondialu112 a răspuns (pentru KoJo07):

Poti schimba o parola si fara sa te conectezi ca sa nu alarmezi posesorul contului...e mai simplu sa iti faci treaba cand celalat nu stie ce se intampla

| KoJo07 explică (pentru Mondialu112):

Am schimbat parola, ca sa fiu sigur ca totul e ok.