| Grama_Tudor_2000 a întrebat:

Ieri mi-am facut bucatele ecranul la un Wiko lenny4, dar inca se aprinde ceea ce ma mira. Azi a inceput sa mearga mai greu si credeam ca daca ii dau un factory reset o sa mearga mai bine. Si am uitat de email, e posibil cumva sa imi deblochez telefonul daca nu mai tin minte emailul?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Duci telefonul la reparat la un service, iti schimba ecranul si-l si deblocheaza.
Dupa deblocare iti faci cont nou sau intrii in contul vechi pe baza numarului de telefon.