| Daniel_George_1997_A04U a întrebat:

După ce am actualizat telefonul (Samsung A5 2017) mi se deschide greu ecranul când vreau să l deblochez, aveti idee de ce ia comanda asa greu? P.S si când îmi sună telefonul se aprinde greu. Ce as putea sa i fac?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Si daca ai facut update, te-a ajutat la ceva? Esti exemplu viu ca actualizarile se fac din necesitate, nu pentru ca vecinul are acea versiune, iar tu nu. Nu va mai ingramaditi la update, caci, dupa cum vezi, nu intotdeauna iti ies lucrurile cum vrei. Sperai la ceva bun, dar ti-a iesit pe dos. Eu nu mi-am actualizat sistemul niciodata si nu am mai murit.
Lucreaza cu cap, ca sa fie bine! happy

| Denila123 a răspuns:

Eati security 360 curata-l imbunatatire, siti garantez ca va merge

| CosminBmb a răspuns:

Poţi sa il resetezi din fabrica.Si nu il mai actualiza cand iti cere.
Si mie mi s-a intamplat la fel.