| andrei099686086 a întrebat:

Imi poate explica cineva procedeul, de a vedea ce filmeaza camerele de filmat pe telefon? Prin intermediul internetului.Am un sistem de la alhua cu 8 camere, dar nu stiu cum sa pot vedea de la distanta ce se intampla acasa...Am reusit sa vad pe tel, dar doar daca eram conectat la netul, la care erau conectate si camerele...

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Trebuie sa-ti cunosti ip-ul roterului de acasa (ala dat de rds) sa setezi pe router un port fowarding si apoi sa schimbi setarile de la aplicatia de pe telefon