| Oana_2559 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva un program de facut filmulete gen windows movie maker?happy

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ulead Video Studio sau ProShow gold. atat stiu euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva profesional : apple final cut studio... ce e drept trebuie sa te stii un pic sa operezi cu el si ocupa si mult spatiu dar... daca vrei ceva de calitate merita

| itsanewdawn22 a răspuns:

Proshow gold. e foarte bun si simplu de utilizat si are o gramada de optiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop nu e pentru. filme desteptule

| BlueByte a răspuns:

Muvee autoproducer e un program simplu de utilizat si nu necesita mare lucru. E profesional! Lam folosit si chiar face treaba buna, til recomand!