| anonim_4396 a întrebat:

Imi pornesc wifi-ul la tableta si nu se deschide am intrat in setari sa dau de la off la on dar nu merge sa mut de pe off pe on zice ca wifi-ul se deschide dar am asteptat pana la o ora si nu s-a deschis (Am tableta Blaupunkt endeavour 1001)
Va rog spuneti-mi ce pot face?,

2 răspunsuri:
| MariaSilvia1999 a răspuns:

Hmm...eu cred ca nu ai scris parola^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru MariaSilvia1999):

Nici nu ai cum sa pui parola, nu se deschide deloc wifi-ul, nu imi zice (nici o retea disponibila) imi zice ca wifi-ul se conecteaza dar astept mult si bine dar degeaba