| Allin_Allynutzu_2000 a întrebat:

Salutare, am o problema cu o tableta blaupunkt endeavour 1000 hd.
Cand intru in setari la storge imi apare ca am 0.00 b internal storage si nu pot descarca nimic si nu stiu cum sa o rezolv, sper sa ma ajutati, am incercat sa copiez ceva din bin dar imi trebuie o permisiune, cum o pot lua? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Zamfirescu_Lucian_1995 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa te uiti la fisiere descarcate(downloads) si sa stergi de acolo ce nu ai nevoie.Asa i s-a intamplat si lui frate-meu.