| alexandru19933 a întrebat:

Imi pot securiza contul de yahoo mail, in asa fel ..atunci,cand intra cineva pe contul meu sa ma anunte printr-un mesaj pe telefon,la contul de facebook este optiunea asta. Sau ce as putea face, imi intra cineva pe cont....sormeasad astept mesaj.o seara buna!

Răspuns Câştigător
| Sweet155 a răspuns:

Dai click pe rotita aia cand te conectezi dupa care dai click pe date cont si vei vedea ca va scrie "Securitate cont" dai click si iti va cere numarul de telefon.