|

De fiecare data cand vreau sa intru in mail primesc un mesaj care imi spune sa am grija sa am contul securizat.Nu am nici o dovada ca cineva mi-ar fi spart contul, si nici n-ar gasi mare branza in el daca l-ar sparge, pe cand daca l-as securiza cu numarul de telefon, cu siguranta un hacker priceput mi-ar afla telefonul, care chiar este o informatie personala.Asadar cum pot intra in contul meu de yahoo de pe pagina de yahoo, fara sa-mi securizez contul?

4 Raportează Evaluează
4 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu poti! Asa am si eu dar eu intru din win10! La mess am renuntat... nu cred ca poti face ceva in privinta asta decat numai ce am facut si eu! happy

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Vezi că ai o opțiune sub notificarea cu securizarea care spune că vreo să il securizezi mai târziu, dai click pe ea si gata te trimite direct pe emailbox, am 5 emailuri nu am securizat nimic atât timp cât nu faci tranzacții online nu văd de ce l-ai securiza

| explică (pentru d3javw):

Mie nu-mi apare nici o optiune sub notificarea cu securizarea prin care sa pot spune ca-l securizez mai tarziu.Am incercat si cu refresh, am incercat si sa nu mai intru din browserul google chrome ci din internet explorer.Si tot nu-mi apare optiunea aia.Mai ai ceva idei? Il pot verifica cumva din alta pagina, in afara de yahoo?