| Horiatud a întrebat:

Imi puteti spune un site second hand ca si Okazii sau Olx, etc din strainatate cu transport in Romania, preferabil din Europa. Multumesc

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ebay din tarile europene, UK, Germania, Italia, etc. cu observatia ca nu toti vanzatorii trimit in Romania ci doar in tara respectiva. Dar ai plata cu PayPal, garantia unei tranzactii corecte, toate avantajele Ebayului.
Conteaza insa si ce vrei sa cumperi si de la cine, principala problema este transportul.

| Horiatud explică (pentru andreia67):

De pe ebay am mai comandat dar mă gândeam la altele