| ciordel a întrebat:

Imi recomanda cineva un laptop sa imi mearga bine CS:GO sau sa mearga la minim GTA V? Sa coste pana in 16-17 milioane! Va rog tare mult! Paote sa fie si de 19! Pentru ca il pot lua la oferta! Dar va rog sa imi recomandati unul care sa aiba si bateria buna, pentru a ma uita pe yt!

3 răspunsuri:
| ciordel explică (pentru Yordache_Samuel_1994):

Merge gta v pe el?

| lauren93 a răspuns:

Ca sa vezi cerintele la jocuri cauta pe google I can run it? si vezi cam la toate jocurile cerintele minime si maxime. In functie de asta vezi cam ce ti-ar trebui